tel:+38 098 748 84 84

Дизайн маленької кухні

Дизайн маленької кухні

Дизайн маленької кухні може бути функціональним і стильним одночасно. Ось деякі поради, як зробити вашу маленьку кухню більш просторою і зручною:

1. Використовуйте світлі кольори: світлі стіни і меблі роблять приміщення виглядати більш просторим і світлим. Вибирайте світлі тони для шафок, плитки і столешні.

2. Відкрийте полиці: замість верхніх шафок, використовуйте відкриті полиці. Це робить кухню більш візуально просторою і дозволяє показати красу посуду і декоративних предметів.

3. Використовуйте світлу підлогу: світла підлога, така як ламінат або плитка, також допомагає візуально розширити простір.

4. Використовуйте високі шафки: встановіть високі шафки, щоб отримати більше місця для зберігання. Вони можуть вмістити не тільки посуд, але й продукти.

5. Використовуйте функціональні меблі: виберіть меблі з додатковими функціями, такі як висувні ящики, вбудовані полички і столешні зі зберіганням.

6. Використовуйте розумну організацію: вкладайте подібні предмети в контейнери і корзини для зберігання, щоб зробити простір більш організованим і зручним.

7. Використовуйте дзеркала: встановіть дзеркальну панель або плитку на стіну, щоб візуально збільшити простір.

8. Використовуйте підвіконня: встановіть невеликий столик або полицю під вікном, щоб створити додаткову робочу площадку або місце для сніданку.

9. Використовуйте освітлення: додайте додаткове освітлення, таке як світильники під шафами або підлогові лампи, щоб створити яскравий і затишний настрій.

10. Мінімізуйте розкладні поверхні: уникайте великих кухонних столів або островів, які займають багато місця. Вибирайте компактні розкладні столи або барні стійки, які можна згорнути, коли вони не використовуються.

З цими порадами ви зможете створити затишну і функціональну маленьку кухню, яка задовольнить всі ваші потреби.