tel:+38 098 748 84 84

Помилки в дизайні кухні

Помилки в дизайні кухні

1. Недостатньо простору для руху: Необхідно розрахувати оптимальний простір для руху на кухні, особливо в місцях, де відбувається приготування їжі. Забагато меблів або неправильне розміщення може призвести до обмеження простору і незручностей.

2. Неправильне розташування робочих зон: Кухню можна поділити на три основні зони - зону приготування їжі, зону миття посуду та зону зберігання продуктів. Важливо, щоб ці зони були розташовані зручно одна відносно іншої, щоб забезпечити ефективність роботи на кухні.

3. Недостатнє освітлення: Освітлення важливо на кухні, особливо в зоні приготування їжі. Недостатнє освітлення може призвести до незручностей та небезпеки. Розгляньте встановлення як загального освітлення, так і підсвічування робочих поверхонь.

4. Недостатня кількість розеток: У сучасних кухнях використовується багато побутової техніки, тому важливо мати достатню кількість розеток для підключення всіх приладів. Розташуйте розетки зручно, щоб уникнути непотрібних кабелів та перенавантаження електричної системи.

5. Неефективне використання простору: Важливо розглянути ефективне використання простору на кухні. Наприклад, встановлення високих шаф для зберігання, використання підвіконь для додаткового простору або встановлення висувних систем зберігання.

6. Неправильний вибір матеріалів: Вибір нестійких до вологи або тепла матеріалів може спричинити проблеми. Вибирайте матеріали, які легко чистити і мають довгий термін служби.

7. Недостатнє зберігання: Забагато або замало місця для зберігання може призвести до незручностей на кухні. Розгляньте встановлення шаф, ящиків та стільниць для забезпечення достатнього простору для зберігання посуду, кухонних приладів та продуктів.

8. Недостатній вентиляційний система: Важливо мати ефективну вентиляційну систему на кухні, щоб уникнути запахів, вологості та надлишкової тепла. Розгляньте встановлення витяжки або вентиляційної системи для забезпечення свіжого повітря.

Враховуючи ці помилки та розглядаючи побажання зручності та естетики, ви зможете створити функціональну та привабливу кухню.