tel:+38 098 748 84 84

Правильне розміщення техніки на кухні

Правильне розміщення техніки на кухні

Правильне розміщення техніки на кухні є важливим кроком у створенні функціонального і зручного простору.

Правило робочого трикутника використовується при плануванні розміщення робочих зон на кухні, зокрема плити, мийки та холодильника. Воно допомагає забезпечити ефективність та зручність роботи на кухні.

Згідно з правилом робочого трикутника, робочі зони, які часто використовуються під час приготування їжі - плита, мийка та холодильник, повинні бути розташовані наступним чином:

1. Плита: повинна бути розміщена на відстані нарівні з мийкою. Це дозволить зручно переміщувати посуд та інгредієнти між цими двома зонами. Плита також повинна бути розташована поряд з поверхнею для підготовки їжі, щоб забезпечити зручний доступ до неї.

2. Мийка: мийка повинна бути розміщена поруч з плитою, щоб забезпечити зручний доступ до води для миття посуду та рук. Також важливо, щоб мийка була розташована поруч зі смітником, щоб зручно видаляти відходи.

3. Холодильник: холодильник повинен бути розташований на відстані нарівні з плитою та мийкою. Це дозволить зручно брати продукти з холодильника та переносити їх до плити або мийки.

Важливо, щоб відстані між цими зонами були оптимальними, забезпечуючи зручний рух між ними. Ідеальна відстань між плитою, мийкою та холодильником повинна бути в межах 1,2 - 2,7 метра. Таке розташування допоможе зекономити час та зусилля під час приготування їжі.