tel:+38 098 748 84 84

Шафи-купе на замовлення від виробника

Залиште заявку на Розрахунок вартості шафи

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

Наші роботи

Шафи-купе від ТМ «Pantera»: створюйте затишок і економте простір

Компанія-виробник «Pantera» в Хмельницькому з 2009 року виробляє корпусні меблі з ексклюзивним дизайном. Шафи купе створюються в результаті командної роботи з безпосередньою участю професійних конструкторів, дизайнерів. Економте простір будинку разом з нами! Шафа-купе на замовлення — шанс отримати меблі, яка чудово доповнить інтер'єр.
функціональна шафа купе для вашого будинку
Шафа-купе — функціональний елемент інтер'єру, який володіє спрощеною конструкцією на відміну від класичних меблів. За рахунок розсувних дверей можна значно заощадити простір, що дуже зручно для малогабаритних квартир. Не зважаючи на це, обсяги корпусних меблів дозволяють вмістити одяг, постільна білизна, коробки та багато іншого.
Ми пропонуємо шафи-купе на замовлення, тому що знаємо, як це вигідно для клієнта. Відчуйте переваги розробки меблів за індивідуальним запитом:
1. Виконується чітко під потрібні параметри, тому відмінно вписується в габарити приміщення.
2. Дозволяє створювати унікальний дизайн, який буде відповідати стилістиці інтер'єру.
3. Можна вибирати будь-яку фурнітуру, матеріали, колір, формат поличок і ящиків.
Обладнайте свій перший шафа-купе разом з нами
Якщо є хвилювання, що шафа-купе з індивідуальним дизайном вийде дорожче, ніж в стандартній комплектації — відкиньте цю думку. Ми допомагаємо підібрати рішення під будь-який бюджет, тому готові створювати конструкції економ, середнього і преміального класу.
Ми виробляємо шафи купе з розсувними дверима на замовлення точно в обумовлені терміни, безкоштовно доставляємо до пункту призначення. Всі матеріали сертифіковані й ретельно протестовані.
«Pantera» - чесний виробник з прозорим ціноутворенням! Вартість робіт обумовлюється на початковому етапі співробітництва, прописується в договорі. Ми безкоштовно приїдемо для замірів, підготуємо 3D проект і створимо конструкцію, яка задовольнить побажання.